Послуги з надання юридичної адреси у Львові, організації і забезпечення місця знаходження та обробки кореспонденції компанії

Замовити за багатоканальним номером +38 (032) 244-4004

Хочу замовити юридичну адресу  

Компанія Західна консалтингова група надає супутню послугу для своїх клієнтів з організації місцезнаходження у Львові  (надання юридичної адреси), прийому та обробки вхідної поштової кореспонденції адресованої Клієнту, яка надійшла на зареєстроване місцезнаходження.

Послуга передбачає лише надання адреси для реєстрації  місцезнаходженням юридичної особи, але не забезпечує надання в оренду фактичного місця ведення діяльності чи розташування офісу, з якого проводиться щоденне керування діяльністю юридичної особи (переважно знаходиться керівництво) та здійснення управління і обліку.

Наша компанія має високу ділову репутацію і є максимально “білою”, наскільки це можливо в українських реаліях. Як рівноцінний обмін іншим компаніям, ми надаємо юридичну адресу у Львові лише таким же легально діючим компаніям, інформацію про яких перевіряємо особисто. Ця юридична адреса у Львові, не належить до адрес масової реєстрації.

Під наданням послуги з надання юридичної адреси у Львові, розуміється надання клієнту реальної львівської адреси реєстрації місцезнаходження, а також усне і письмове  підтвердження  третім особам (в т.ч. податковим і правоохоронним органам) про місцезнаходження Клієнта, а не саме надання приміщення в користування клієнту. Надання приміщення в фактичне погодинне користування (оренду, суборенду) може відбуватися лише за окремим договором.

Під наданням послуг з прийому та обробки вхідної поштової кореспонденції адресованої Клієнту, яка надійшла за місцезнаходженням компанії, розуміються повідомлення Клієнту телефоном та/або факсом та/або на адресу електронної пошти, про надходження для Клієнта поштової кореспонденції на паперових носіях. Доставка (переадресація) Клієнту поштової кореспонденції на паперових носіях здійснюється за рахунок Клієнта або він забирає її самостійно.

Приміщення за адресою, наданою за офіційним договором, належить компанії на праві власності.

Для виконання умов договору Клієнт у момент укладення договору надає Виконавцю безвідкличну  довіреність, для представництва перед третіми особами.

За умовами надання послуг передбачається попередня оплата послуг  на строк дії договору.

Договір укладається не менше ніж на 6 місяців, з автоматичною пролонгацією у випадку своєчасної оплати.

Підписатись на наші новини

Актуальні статті
Більше >
Популярні статті
Календар подій

« Квітень 2017 »

Вт Ср Чт Пт Сб Нд Пн
         
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Переглянути всі найближчі події