СПРОЩЕННЯ ЕКСПОРТУ ПОСЛУГ

Posted by: In: Статті 02 Гру 2016 Comments: 0 Tags:

Замовити юридичні послуги

СПРОЩЕННЯ ЕКСПОРТУ ПОСЛУГ

Президент України Петро Порошенко 30 листопада підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо усунення адміністративних бар’єрів для експорту послуг». Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування, та вводиться в дію через місяць з дня набрання ним чинності. Тому на даний момент він ще не введений в дію.

У зв’язку з прийняттям даного закону уже зовсім скоро укладання зовнішньоекономічних договорів в сфері експорту послуг стане можливим не тільки в письмовій, а й в електронній формі.

Також банки не будуть вимагати переклад документів на українську мову в разі, якщо вони оформлені англійською. Це сприятиме інтенсивному укладенні зовнішньоекономічних угод.

Крім цього, рахунок (інвойс) визнається первинним документом і може бути підписаний з допомогою особистого підпису, аналога власноручного підпису, електронного підпису або електронного цифрового підпису, електронного підпису одноразовим ідентифікатором. При цьому необхідною буде лише підпис експортера. Згодою з об’ємом і якістю наданих послуг буде визнаватися факт оплати нерезидентом виставленого рахунку.

Отже, документ мінімізує адміністративні бар’єри під час процедур укладення зовнішньоекономічних контрактів, зарахування валютного виторгу, а також бухгалтерського обліку та фінансової звітності.

 

Sorry, the comment form is closed at this time.

Підписатись на наші новини

Актуальні статті
Більше >
Популярні статті
Календар подій

« Квітень 2017 »

Вт Ср Чт Пт Сб Нд Пн
         
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Переглянути всі найближчі події