Компанія “Академія професійного бухгалтера”

Шановні клієнти та друзі!

Компанія “Академія професійного бухгалтера” заснована 11 червня 2010 року у формі приватного підприємства, і входить до складу групи компаній під упралінням «Західної Консалтингової Групи», як спеціалізована компанія, що надає послуги з  підняття професійної кваліфікації і надання впевненості фахівцям для бізнесу в галузі бухгалтерського обліку, оподаткування і підприємницького права. 

 

Головна мета компанії “Академія професійного бухгалтера” – сформувати професійне середовище етичних та компетентних бухгалтерів України, які застосовують у практиці отримані знання 

 

Компанія “Академія професійного бухгалтера” – тестує, відбирає і готує кваліфікованих і етичних фахівці для сфери бухгалтерії, податків і збереження активів

 

Головними продуктами компанії зі здобуття або підвищення кваліфікації є:

– Практична бухгалтерія від “чайника” до PROFІ;

– “Податки для PROFI”;

Спеціалізовані продукти в сфері бухгалтерського обліку, податків і  підприємницького права;

Кваліфікаційна підготовка до здачі екзаменаційної програми САР-СІРА

(САР – Certified Accounting Practitioner: Сертифікований бухгалтер-практик), (СIPA – Certified International Professional Accountant: Сертифікований міжнародний професійний бухгалтер). Іспити CAP/CIPA використовуються для заліку п’яти іспитів у британських сертифікаціях АСА і CFAB Інституту присяжних бухгалтерів Англії і Уельсу (ICAEW).

 

Навчання проводиться у формі тренінгів, практикумів, семінарів за схваленими навчальними програмами згідно календаря навчальних програм  і заходів.

В  команді спеціалістів фахівці-практики, які є експертами з фінсового і управлінського обліку, податків і підприємницького права.

Засновником команії є Західна консалтингова група

Таким чином Компанія “Академія професійного бухгалтера”, надає професійне спеціалізоване навчання у сфері бухгалтерського обліку, оподаткування і підприємницького права. 

З повагою, від команди Компанії “Академія професійного бухгалтера”

Олексій Яновський

Підписатись на наші новини

Актуальні статті
Більше >
Популярні статті
Календар подій

« Квітень 2017 »

Вт Ср Чт Пт Сб Нд Пн
         
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Переглянути всі найближчі події