Історія

Компанія Західна Консалтингова Група заснована 21 листопада 2003 року в формі ТОВ і є управляючою компанією групи компаній, що мають певну спеціалізацію. Ідеологом і засновником групи компаній є Олексій Яновський.

В групі станом на 01 січня 2017 року, на умовах найму або за цивільно-правовими чи господарськими договорами співпрацюють 24 фахівці. 

До складу групи входять: Адвокатське бюро “Яновський і партнери” (рік заснування 1995), Бухгалтерська компанія “Збережені активи” (рік заснування 2005) Кваліфікаційна компанія “Академія професійного бухгалтера” (рік заснування 2010).

Ключові фахівці: Олексій Яновський (практика з 1994 року, адвокат з 1998 року), Людмила Шахно судовий експерт (експертиза бухгалтерського та податкового обліку, міжнародні сертифікати CAP, CIPA, практика з 1998 року), сертифіковані міжнародні професійні бухгалтери Мар’яна Кавин (CAP, CIPA, IFA-внутрішній аудит,практика з 1998 року), Христина Зазуля (САР, IFA-внутрішній аудит, стратегічний менеджмент, фінансовий менеджмент, МСФЗ,практика з 1995 року), Урбановська Юлія (здобувач САР, АССА DipIFR, практика з 1994 року), Белюга Антоніна (кандидат юридичних наук, практика з 2010 року). 

Сама ідея створення такого формату компанії з надання професійних послуг за логічними і послідовними спеціалізаціями виникла ще перед кризою 1998 року, коли вперше було організовано надання юридичних та бухгалтерських послуг з побудови і захисту бізнесу у певній логічній послідовності.

Здоровий глузд, тобто, звичайна послідовність дій та потік виробництва (надання послуг клієнтам) показав, що після заснування бізнесу та юридичної формалізації його діяльності, що захищає права клієнта (установчі, реєстраційні та дозвільні документи, договори, персонал, майно, інтелектуальна власності)  стає необхідним бухгалтерський облік (збереження та примноження активів) і податковий консалтинг (планування, оптимальна і безпечна сплата податків) оскільки податково-адміністративний вплив держави на бізнес все ще залишається високим (за даними рейтингу Doung Business)  найбільш поширеним і відчутним у бізнес середовищі. 

Як і в кожній успішній справі, у нас все починалося з ідеолога і постановника цілей, з однієї людини –

БУТИ постановником цілей та ідеологом власної справи, прикладом для власників, тим, хто надихає, приймає рішення і бере на себе відповідальність

з першого кроку – 

РОБИТИ власну улюблену справу, яка допомагає іншим ініціативним і відповідальним людям вести свою власну справу, не дивлячись ні на що та долаючи усі перешкоди

з однієї ідеї – 

МАТИ якісні і корисні для суспільства професійні послуги, що робить їх широко відомими, а для компанії слугує джерелом бездоганної репутації  

Зрештою, нас створили та підкоректували наші клієнти – їх щоденні, найрізноманітніші запити протягом багатьох років, дали нам величезну школу і досвід, дали розуміння очікувань того, що клієнти хочуть отримати. Наші клієнти розраховують на – рівноцінність обміну, безперервність  сервісу, гарантії відповідальності,  конфіденційність, прозорість ціноутворення, оперативність, надійність, мінімум формальностей та бюрократії. Ми дали це все їм, і набагато більше, – відповівши професійною і людською взаємністю та привітністю. Якось непомітно, само собою, більшість з клієнтів стали нашими друзями. Ми ходимо один до одного в гості, радіємо досягненням, вітаємо з святами, спілкуємося не лише про справи, а просто живемо розширюючи своє коло, де нам комфортно і затишно.       

На шляху свого становлення компанія “Західна консалтингова група” зустрічала немало викликів і завдяки виваженому управлінню заслужено стала втіленням найкращих новітніх напрацювань і традицій надання професійних послуг, осередком теплих людських взаємин, прикладом для компаній не лише Львова, а й усієї України. 

Ми з гордістю кажемо про всіх наших працівників, бо у в нашому колі працюють лише етичні, найкращі люди.

Ваша Західна Консалтингова Група

Підписатись на наші новини

Актуальні статті
Більше >
Популярні статті
Календар подій

« Квітень 2017 »

Вт Ср Чт Пт Сб Нд Пн
         
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Переглянути всі найближчі події