Бухгалтерія для ІТ компаній

Бухгалтерські послуги

замовити бухгалтерські послуги

багатоканальний номер +38 (032) 247-0400

або написавши за  адресою crm@zkg.ua

Організовуємо і ведемо бухгалтерію для IT-компаній та підприємців у сфері АЙ-ТІ послуг

Ми сміливо пропонуємо мише те, на чому добре розуміємося, знаємо і вміємо застосовувати

Чи задавали ви собі такі запитання?         

Що таке професіоналізм простими словами?
Як відрізнити експерта від не професіонала?

Можливо ви спостерігали у житті, – справжній експерт завжди і відразу знає куди саме дивитися,  а не фахівець – буде ходити навколо і робити розумний вигляд.
Типові помилки – оформлення надання послуг з програмування замість передачі прав інтелектуальної власності, виплата і оподаткування винагороди і зарплати замість виплати і оподаткування роялті, невірний облік нематеріальних активів і витрат на виробництво ІТ-продуктів, неврахування курсових різниць при надходженні валютної виручки в зовнішньоекномічній діяльності  тощо. Не фахівець в таких випадках дає “розмиті”, невпевнені половинчасті рішення. Це як у програмістів існує просте правило – у двійковій системі числення 0 або 1, і не може бути нуль з половиною або чверть одиниці.

Ось саме цим, специфіка ІТ-бізнесу відрізняється, від всіх типових бізнесів – торгівлі, виробництва, послуг. І ми пропонуємо точні і перевірені рішення для ІТ-компаній, в чому можна пересвідчитися з відгуків клієнтів. Бухгалтер в ІТ-компанію має бути саме з успішним досвідом в ІТ-сфері, а не просто із значним досвідом.

Отже, якщо ваше підприємство – аутсорсингова або “продуктова” АЙ-ТІ компанія, важливо щоб вашою бухгалтерією займалися фахівці з перевірним досвідом в ІТ-індустрії, які мають добру репутацію у сфері АЙ-ТІ.

Звідки у нас взявся досвід ведення ІТ-бухгалтерії?

Галузь ІТ-індустрії відносно нова і  зростає останні роки саме у Львові, який є справжнім осередком і флагманом ІТ-ринку. Тому у нас і з’явився значний практичний досвід у ведені бухгалтерії в компаніях, що займаються АЙ-ті діяльністю. Основним видом діяльності таких компаній здебільшого є:

– комп’ютерне програмування, розроблення, модифікація, тестування та технічна підтримка програмного забезпечення;

– розроблення структури та контенту для створення та виконання системного програмного забезпечення, прикладних програм, баз даних, веб-сайтів;

– налаштування програмного забезпечення, модифікація та конфігурація існуючих програмних додатків;

– консультування з питань інформатизації, планування та проектування інтегрованих комп’ютерних систем;

– оброблення даних, розміщення інформації на веб-вузлах і пов’язана з ними діяльність;

– виплата та отримання роялті від нерезидентів,  надання послуг програмування нерезидентам.

Накопичений досвід у цій сфері діяльності дає нам можливість оптимально оподатковувати результати господарської діяльності та не допускати уповільнення ведення бізнесу через вирішення бухгалтерсько-податкових проблем….

Якщо компанія клієнта більш масштабна, ідеальною буде картина створення  первинних документів помічником бухгалтера, офіс-менеджером, або іншим адмінперсоналом, який може бути і штатним працівником Клієнта. При цьому, ми такого фахівця тестуємо, навчаємо,  координуємо, контролюємо та інформуємо про те, як найоптимальніше відобразити в обліку поточні операції, а наша компанія бере на себе всю відповідальність за ведення обліку, здачу звітності і сплату податків. Важливо також те, що наша професійна відповідальність перед клієнтами застрахована на 5 000 000 грн.

Такий розподіл сфер відповідальності дає можливість власникам ІТ (ай-ті) компаній зосередится на бізнесі, а не випішувати бухгалтерські і податкові ребуси. Власника не повинна турбувати ділянка обліку, він про неї просто-напросто забуває, оскільки ми її беремо на свої плечі, впорядковуємо та налагоджуємо збереження цінних активів компанії Клієнта.

Експрес- аудит

Фахівці компанії, ключові з яких мають спеціалізацію міжнародного сертифікованого бухгалтера – практика (сертифікація САР/СІРА), що особливо допомагає в обліку та звітності із замовниками та інвесторами нерезидентами, надають унікальну по змісту послугу із проведення експрес-аудиту. Це означає швидку перевірку (від одного до п’яти днів) ключових параметрів бухгалтерського і податкового обліку Клієнта. За результатами такого дослідження видається звіт спеціаліста про виявлені недоліки і рекомендації, як їх поправити. За бажанням Клієнта досліджуємо та пропонуємо схему оптимізації грошових потоків, яка дозволяє в рамках чинного законодавства не переплачувати податки.

Цей вид перевірки проводиться за власною технологією і дає можливість  комплексно подивитись на групу «дружніх» підприємств або й підприємців, як на єдине ціле. Така цілісна картина та погляд «зі сторони» фахівця-професіонала у сфері АЙ-ТІ послуг, допомагає побачити те, що було «невидимим» до сих пір. Практика показує, що виявлені прогалини в бізнес-процесах, як правило призводять до надмірного оподаткування або зайвих податкових ризиків.

У звіті ми не тільки вказуємо на недоліки, які виявленні під час проведення перевірки, але й даємо поради, як саме їх усунути із найменшими податковими ризиками.

Практичне щоденне ведення бухгалтерії АЙ-ТІ компаній дає нам можливість напрацювати типові помилки, які зазвичай допускають у сфері АЙ-ТІ послуг. Своїми рекомендаціями ми можемо діяти на випередження та відповідно запобігати виникненню ризиків.

Консультування з питань оподаткування

Консультації письмові та усні, схеми оптимізації, робота з нерезидентами  у сфері ІТ діяльності – це те, з чим ми стикаємося щодня у своїй роботі. Здобуті таким чином практичні навички є гарантом того, що у веденні бухгалтерії у сфері АЙ-ТІ послуг ми розуміємося добре та готові поділитися з Вами отриманим досвідом.

Якщо вам потрібно отримати одну з вищеназваних послуг ШВИДКО і ЯКІСНО – звертайтесь у Бухгалтерську компанію Збережені активи.

Допомагати іншим робити свій бізнес успішним – надзвичайно приємно…..

 

Підписатись на наші новини

Актуальні статті
Більше >
Популярні статті
Календар подій

« Квітень 2017 »

Вт Ср Чт Пт Сб Нд Пн
         
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Переглянути всі найближчі події